Pracownia Młodych w Pracowni Piastów 22

W Klubie na Berka zajęcia odbywają się w godz. 9:30 – 14:30 oprócz wtorku, kiedy to Klub działa od 14:00 do 19:00. Zapraszamy do zakładki Kalendarz Berka – tam znajdują się bieżące informacje o zajęciach wraz z opisami, oraz szczegółowe informacje na temat spotkań ze specjalistami. Wszystkie zajęcia w Klubie są bezpłatne.

Wszelkie informacje można uzyskać na miejscu, biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 14:00.

oraz pisząc na adres e-mail:

klub@dalekowiecej.pl lub dzwoniąc pod nr. 12 265 6553.

Zachęcamy również do odwiedzania strony Klubu na Facebooku.

Klub znajduje się przy ul. Berka Joselewicza 28.

Koordynatorka Klubu

Aleksandra Adamus

Koordynacją działań Klubu na Berka zajmuje się Aleksadra Adamus. Ola jest także wiceprezesem Zarządu Stowarzyszenia. Z wykształcenia jest pedagogiem, posiada doświadczenie w pracy z dziećmi, również z dziećmi z niepełnosprawnościami. W naszym Klubie Ola prowadzi również zajęcia twórcze oraz animacje.