Klub Rodziców w Bronowicach

W Klubie w Bronowicach zajęcia odbywają się od 9:00 do 14:00, oprócz poniedziałku, kiedy to Klub działa od 14:00 do 19:00. Zapraszamy do Zakładki Kalendarz Bronowice – tam znajdują się bieżące informacje o zajęciach wraz z opisami, oraz szczegółowe informacje na temat spotkań ze specjalistami. Wszystkie zajęcia w Klubie są bezpłatne.

Wszelkie informacje można uzyskać na miejscu w godzinach zajęć Klubu oraz pisząc na adres:

klub.bronowice@fundacjakdm.pl

Zachęcamy również do odwiedzania strony Klubu na Facebooku.

Klub znajduje się na Osiedlu Wizjonerów 2.

Koordynatorka Klubu

ANNA JOP

Koordynatorką Klubu w Bronowicach jest Anna Jop, która od samego początku jest częścią naszego Stowarzyszenia.
Kiedy rozpoczęliśmy prowadzenie Klubu na Berka Ania była naszym głównym animatorem. Z wykształcenia jest pedagogiem, ma wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym, jak również w nauczaniu dzieci języka angielskiego.

W Klubie w Bronowicach Ania prowadzi animacje oraz zajęcia twórcze i rozwojowe.