O nas

Chcemy pomagać myśleć szerzej, patrzeć dalej i wierzyć, że można spełniać marzenia.

Naszą misją jest stworzenie możliwości rozwoju dla tych, którzy takiej szansy wcześniej nie mieli.

Naszym celem jest podkreślanie, budowanie i uświadamianie ważności podstawowych wartości, jakimi są:

  • relacje między ludźmi
  • relacje w rodzinie
  • poczucie własnej wartości
  • dbanie o siebie, czas dla siebie
  • rozwój własny
  • szacunek do drugiego człowieka
  • wspieranie innych, dostrzeganie wartości drugiego człowieka

Każdy człowiek posiada ogromny potencjał, ale czasami potrzebujemy pomocy, żeby zobaczyć świat inaczej, bo nasze doświadczenia i okoliczności przytłaczają i ograniczają nas. Dlatego potrzebujemy wsparcia kogoś, kto patrzy z innej perspektywy, kto wierzy, że może być inaczej.

“Przyszłość zależy od tego, co zrobisz dzisiaj.” MAHATMA GANDHI

Poznajmy się

Magdalena Marzec

Prezes Zarządu

Najlepszym przyjacielem Magdy jest książka. Koniecznie o prawdziwych ludziach i ich prawdziwych losach. Jest przekonana, że dużo łatwiej byłoby nam się dogadać, gdybyśmy więcej słuchali i widzieli w drugim człowieku to, co dobre. Magda jest żoną i mamą, ma dwóch chłopaków, których życiem jest piłka nożna. I jako jedyna w tym gronie nie lubi kawy! (Chyba że mrożoną)

Alina Brożyna

Wiceprezes Zarządu

Lubi zaczynać dzień od dobrej kawy, najlepiej z książką w ręku. Realnie patrzy na otaczający ją świat, koncentrując się na jego pozytywnych stronach. Także innym ludziom stara się pokazywać ich zalety i możliwości zamiast skupiać się na narzekaniu. Ma wesołą rodzinkę i apetyt na życie. Chce pomagać innym rodzinom osiągać pełen potencjał, jaki kryje się w tej najmniejszej komórce społecznej.

MARTA OLSZEWSKA

Wiceprezes Zarządu

Marta Olszewska lubi dobrze i dużo jeść. Chciałaby móc być w dwóch miejscach jednocześnie. Patrzy z empatią na ludzi i chętnie się o nich troszczy. Lubi porządek i dobrą organizację czasu, ale jest żoną filmowca i mamą dwóch małych, wesołych dziewczynek. Całą trójkę kocha nad życie.