Klub Rodziców w Pracowni Piastów 22

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Klubu Rodziców z dziećmi do lat 3, która funkcjonuje w ramach projektu Pracownia Piastów 22!

W ramach działań na rzecz rodziców z małymi dziećmi tworzymy przyjazne miejsce dla rodzin oraz osób oczekujących na potomstwo. Miejsce, w którym można dzielić się swoimi doświadczeniami, wyzwaniami i dobrymi praktykami związanymi przede wszystkim z opieką i wychowaniem dzieci. Organizujemy spotkania i warsztaty pomagające w rozwoju i podnoszeniu kompetencji rodzicielskich, a także zajęcia rozwijające różne umiejętności i zainteresowania zarówno dzieci, jak i rodziców. Staramy się tworzyć przestrzeń, która nie tylko jest przyjazna dla dzieci i ich opiekunów, ale również sprzyja ich integracji, wymianie doświadczeń, wzajemnemu wsparciu i rozwojowi.

Zachęcamy do dołączenia do wewnętrznej grupy na FB: Klub Rodziców w Pracowni Piastów 22, gdzie na bieżąco informujemy o tym co się dzieje w naszej przestrzeni.

Do zobaczenia na zajęciach oraz Przestrzeni Zabawy!

GODZINY OTWARCIA:

• poniedziałek: 09:00-14:00
  • wtorek: 09:00-14:00
  • środa: 09:00-14:00
  • czwartek: 14:00-19:00
  • piątek: 09:00-14:00
  • oraz w wybrane soboty: 09:00-15:00

Tutaj można znaleźć Regulamin Pracowni Piastów 22, a tutaj Regulamin postępowania w związku z pandemią.

Opis zajęć w przestrzeni dla rodziców i opiekunów z dziećmi do lat 3